Elegancki kielich z sukulentami - zdjęcie główne | Projekt: Kwiaty Aga

Zadzwoń, aby spytać o aktualną cenę

Nr produktu: KW50

Elegancki kielich z sukulentami

Rośliny mają wyjątkową moc. Pomagają nam wyrazić emocje takie jak miłość, wdzięczność, czy wsparcie. Potrafią też stworzyć wyjątkową atmosferę miejsc, dają poczucie ciepła i swobody.

Wykonany przeze mnie elegancki kielich z sukulentami to idealny dodatek do każdego wnętrza, jest gustowny, ciekawy, a w dodatku niezwykle łatwy w utrzymaniu. Prosty, szklany kielich, który jest wykonany z przezroczystego szkła wysokiej jakości jest na tyle duży, aby z powodzeniem zaprezentować swoje piękne wnętrze, ale jednocześnie na tyle kompaktowy i wygodny, że zmieści się na prawie każdej półce lub parapecie. Świetnie będzie również wyglądać jako dodatek do przestrzeni biurowej czy prywatnego gabinetu. “Kielich z Sukulentami” to także wspaniały pomysł na prezent.

Warto wspomnieć, że sukulenty to rośliny bardzo proste w utrzymaniu i niewymagające,  dlatego świetnie się sprawdzą u osób zabieganych, mających tendencje do zapominania o regularnym podlewaniu. Sukulenty, w przeciwieństwie do kwiatów ciętych, są prezentem znacznie trwalszym, dlatego ta piękna aranżacja przypominająca las w słoiku może cieszyć oko latami, jeśli odpowiednio o nią zadbasz.

Podaruj sobie lub bliskiej osobie ten piękny i ciekawy prezent: sukulenty w szklanym kielichu w ciekawym, niecodziennym wydaniu.

Zobacz również moje inne Lasy w Słoiku.

Zapraszam Serdecznie, 
~  Aga Rose ~

Długość Szerokość Wysokość
15cm 15cm 15cm

Masz pytania? Zadzwoń – 884 386 852 

Odbiór wyłącznie w lokalu

DODATKOWE INFORMACJE:

Wysyłka: odbiór wyłącznie w lokalu (Moniuszki 16, Wałbrzych).

Produkt został sprzedany! Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz zamówić podobny.

Kolory na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od kolorów na żywo.

Kwiaciarnia przyjmuje płatności online poprzez Stripe (płatność kartą Visa lub Mastercard).

Regulamin sklepu

Kategorie: #Las w słoiku #Upominki

Pełna oferta