Przedstawiam piękny ręcznie wykonany wianek na witkach brzozowych z kwitnącą wierzbą i mchem chrobotkiem i ptaszkami. Subtelne połączenie naturalnych elementów i delikatnych sztucznych kwiatów: forsycji, rumianków, mimozy i różyczek. Wianek na drzwi lub ścianę.
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
W moim przypadku stroiki nagrobne doskonałej jakości, kwiaty piękne. Bardzo dobrze zabezpieczone do transportu i szybka obsługa Jestem bardzo zadowolona i zachęcam do korzystania z usług.
Elżbieta Pałys
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Przepiękny komplet stroików, bardzo dobrze zabezpieczony do transportu. Kwiaty piękne kompozycja, która świadczy o profesjonaliźmie, poczuciu piękna i talentowi osoby, która te stroiki wykonywała. Dobry kontakt oraz cena.
Dziękuję i polecam.
Aneta Tuu
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Fantastyczne ! Polecam
amelia gol
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Piękny oraz solidny bukiet, bardzo zadowolona, polecam. 😊
Paulina “Paula” Golec
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super kompozycja starannie wykonana. Jestem zadowolona
Monika Batog
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Zamówiłam wieniec na pogrzeb z wysyłką. Kwiaty doskonałej jakości, piekna kompozycja . Szybka dostawa. Polecam. Zawsze są obawy jeśli niw mozemy dotknąć i obejrzeć kwiatów sztucznych . Wiązanka pani Agi jest doskonałej jakości. Polecam.
Monika Urbańska
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Miła obsługa duży wybór asortymentu.
Iwona Paszkowska-Sierakowska
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam Kwiaciarnię "Kwiaty Aga". Przesympatyczna Pani robi przepiękne stroiki i kompozycje z kwiatów sztucznych i prawdziwych - na różne okoliczności. Zachęcam do odwiedzenia tego punktu.
Adrianna Witke
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Stroiki na groby przepiękne. Zamówiłam już drugi raz i na tym się nie skończy. Pani Aga to bardzo sympatyczna osoba. Polecam z całego serca.
Anna Arendarczyk
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.