Stroiki na Grób

Ręcznie wykonane ~ Piękna pamiątka

Stroiki na grób na zamówienie

Stroiki ze sztucznych kwiatów są trwalsze od niż stroiki wykonane z kwiatów żywych. Gdy złożysz je na grobach bliskich, będą pięknie wyglądały przez tygodnie. Wszystkie moje stroiki są dociążane betonem. Nie ma więc obaw, że wiatr coś spsoci 🙂 Użyte sztuczne kwiaty oraz zieleń są wysokiej jakości. Gorąco zachęcam do składania zamówień na podobne stroiki w dowolnej kolorystyce i wielkości.

~ W godzinach pracy (9:00-16:00) zapraszam do punktu na Moniuszki 16, Wałbrzych lub pod numerem 884 386 852.

~ Obecnie przyjmuję zamówienia na stroiki od klientów z całej Polski. Proszę, miej na uwadze, że nie każdy z moich stroików opublikowanych w ofercie nadaje się do wysyłki. Kurierem wysyłam jedynie stroiki wykonane z kwiatów sztucznych. 

Zapraszam Serdecznie, 
~  Aga Rose ~

Zadzwoń, by złożyć zamówienie

Aktualna Oferta

Pełna Oferta

Galeria

Stroiki na Grób – Wyraz Pamięci dla Bliskich

Stroiki są wyrazem pamięci o bliskich, którzy odeszli. Zanim kwiaty wykonanego przeze mnie stroiku zblakną, minie sporo czasu – na pewno więcej niż trzeba, aby dopalił się znicz. Zależy mi, aby każdy stroik, który wykonam był piękną pamiątką. Właśnie dlatego stroiki na grób projektuję i wykonuję z wysokiej jakości materiałów: zarówno trwałych sztucznych kwiatów jak i naturalnych dodatków.

Stroiki Jako Element Wystroju Grobu

Stroiki na grób, kiedy umiejętnie zaprojektowane i wykonane, są najdelikatniejszym, najpiękniejszym i najbardziej stonowanym elementem wystroju grobu. Możesz dobierać je według wielkości, kształtu, koloru czy nawet gatunków kwiatów, jako że sztuczne kwiaty, będące świetną imitacją prawdziwych, są dostępne przez cały rok. Stroiki na cmentarz mogą być wykonane w konkretnych tonacjach kolorystycznych albo różnobarwne. Stroiki mogą być też symetryczne lub nie, owalne, okrągłe, nietypowe, np. w formie serca lub wykonane na naturalnej brzozie.

Jakie Stroiki na Grób Wybrać?

Stroiki na Grób z Hortensją

Stroiki z hortensją mają klasyczny wygląd i stonowaną, piękną, łagodną kolorystykę. Te stroiki są zwykle dość duże, ponieważ hortensje najładniej wyglądają w większych skupieniach. Moją przykładową pracą jest w tej kategorii jest stroik nagrobny w odcieniach błękitu.

Stroiki na Grób ze Sztuczną Różą

Klasyką są też stroiki na grób ze sztuczną różą. Niektóre mają kształty geometryczne, inne są układane w kształty, np. serca. Róża, ze względu na dowolność barw i oczywistą symbolikę jest kwiatem, który będzie pojawiał się i w mniej rozbudowanych, tańszych kompozycjach, i największych, bardzo złożonych stroikach, w których będzie występowała na przykład razem ze storczykami. Jeśli chodzi o moje prace, to polecam np. Różowe Serce i Komplet z Różą i Storczykiem.

Stroiki na Grób ze Szczecią

Jeśli chcesz, aby stroik maksymalnie długo zachował swój urok, możesz zdecydować się, na przykład, na stroik na grób z naturalną szczecią. Ten dekoracyjny kwiat o nietypowym wyglądzie, po zasuszeniu jest bardzo trwały – szczeć nie odbarwia się w plamy, a kiedy leży długo, nabiera dość specyficznej, wypłowiałej barwy.

Stroiki na Grób na Drewnie

Dużą popularnością w mojej pracowni florystycznej cieszą się stroiki na grób na drewnie, szczególnie te, które są wykonane na naturalnej brzozie. Spośród moich prac wykorzystujących brzozę, polecam ten piękny komplet nagrobny w odcieniach różu oraz komplet na grób z powojnikiem. Warto wspomnieć, że nie musisz wybierać stroików np. tylko w przytłumionych, delikatnych barw. Coraz więcej osób decyduje się stroiki w barwach jaskrawych, choćby w odcieniach żółci czy pomarańczu. Intensywnie zabarwione kwiaty wyglądają ładnie, a stroik pozostaje estetyczny i elegancki.

Stroiki na Grób a Sezonowość

Oczywiście stroik na grób mogę stworzyć też zgodnie z tym, jakie kwiaty kwitną w danym sezonie – nawet jeśli będzie wykonany z kwiatów sztucznych. Stroik zgodny z sezonowością dodaje całości pewnego subtelnego uroku i sprawia, że stroik prawie wcale nie odróżnia się od kompozycji naturalnych. Żeby ten efekt jeszcze pogłębić, można ułożyć stroik nie tylko na piance florystycznej, ale choćby na wspomnianej już brzozie.

Zapraszam do kontaktu!

Przyjdź osobiście do punktu Zamów telefonicznie

Forma Kontaktowa

    Administratorem danych jest PHU Aga (Moniuszki 16, 58-300, Wałbrzych). Dane wpisane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie / wiadomość lub w celu realizacji złożonego zamówienia zgodnie z Polityką Prywatności witryny.