Kwiaty Aga – Twoja Kwiaciarnia Online

W mojej kwiaciarni „Kwiaty Aga” oferuję ręcznie wykonane stroiki na zamówienie: stroiki na grób, stroiki bożonarodzeniowe, stroiki wielkanocne. Wykonuję również bukiety i kosze okolicznościowe, wianki, a także kompozycje z zakresu florystyki pogrzebowej – wiązanki, wieńce i bukiety pogrzebowe.

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na tej stronie to wykonane przeze mnie kompozycje.

Wiele kompozycji jest dostępnych w opcji ’Kup Teraz’, które możesz w łatwy sposób zamówić online. Kwiaciarnia przyjmuje płatności online (karty Visa i Mastercard). W przypadku wielu kompozycji jest również możliwość wysyłki zamówienia kurierem Pocztex z opcją 'ostrożnie’. Jeśli produkt, który chcesz zamówić, został sprzedany, skontaktuj się ze mną, a chętnie wykonam podobny na zamówienie.

Pełna oferta

Zapraszam Serdecznie, 
~  Aga Rose ~

Wyszukiwarka stroików, kompozycji...

stroik na grób z różami dostępny w kwiaciarni online

Stroiki na Grób – Kwiaciarnia Online

Stroiki to wyraz pamięci o bliskich, których już z nami nie ma. Właśnie dlatego staram się, aby każdy stroik, który wykonam był piękną pamiątką. Stroiki na grób projektuję i wykonuję z wysokiej jakości materiałów: trwałych kwiatów sztucznych, kwiatów żywych oraz z naturalnych dodatków. Wśród mojej oferty dużą popularnością cieszą się stroiki jesienne w pomarańczowo-beżowej tonacji, a także duże komplety nagrobne z chryzantemami i kale.

Stroiki z kwiatów sztucznych wysyłam kurierem na teren całej Polski. Zapraszam do zapoznania się z moimi wcześniejszymi realizacjami oraz ofertą online.

Oferta

Florystyka Pogrzebowa

Wieńce, wiązanki i bukiety pogrzebowe.

Wieńce pogrzebowe wyrażają szacunek wobec zmarłej osoby – są one również wyrazem żalu i tęsknoty. Oferuję wieńce pogrzebowe wykonane zarówno z kwiatów żywych jak i sztucznych. Wieńce zawierają dołączoną dedykację na wstążce i mogą być wykonane w dowolnej kolorystyce.

Część kompozycji jest dostępna w opcji  'Kup Teraz’ w sklepie online. Jeśli kompozycja została sprzedana, to mogę wykonać podobną na zamówienie.

Oferta

Wieniec pogrzebowy dostępny w kwiaciarni online

Wianek z miechunką dostępny w kwiaciarni online

Piękne Wianki – Sklep Online

Oferuję wianki sezonowe (wiosenne, jesienne), a także wianki świąteczne (bożonarodzeniowe i wielkanocne). Wianki mogą być wykonane zarówno z elementów naturalnych jak i sztucznych. Moje wianki, często wykonane w stylu naturalistycznym, to pomysł na piękną ozdobę na drzwi lub ścianę.

Dotychczas wykonałam wianki np. z miechunką, na podkładzie z mchu, z wrotyczu, z chryzantemą, z forsycji i wiele innych. Lubię zabawy formą, dlatego niektóre wianki mogę wykonać w innym kształcie, np. królika lub ramki.

Oferta

 

Stroiki Wielkanocne – Kwiaciarnia Online

Wielkanoc to najważniejsze i jednocześnie najstarsze święto chrześcijańskie – to bardzo ważny czas dla wielu rodzin. W Kwiaty Aga oferuję ręcznie wykonane stroiki oraz dekoracje wielkanocne, które mogą stać się ozdobą świątecznego stołu lub upominkiem dla bliskiej osoby. W mojej ofercie mam piękne wiosenne wianki, nietypowe stroiki (np. stroik wielkanocny „Filiżanka), a także dekoracje ogrodowe, choćby ten Zabawny Ptak.

Oferta

Stroik wielkanocny dostępny w kwiaciarni online

Stroik świąteczny dostępny w kwiaciarni online

Stroiki Bożonarodzeniowe Online

Oferuję stroiki świątecznie na drewnie, stroiki adwentowe, stroiki świąteczne w stylu glamour, wianki świąteczne, nietypowe świąteczne choinki i wiele wiele więcej! Stroiki mogą być wykonane w dowolnym rozmiarze, stylu i kolorystyce.

Stroiki z kwiatów sztucznych wysyłam do klientów z całej Polski. Kompozycje zawierające żywe kwiaty, naturalne lub kruche elementy można odebrać w mojej kwiaciarni w centrum Wałbrzycha. Zapraszam do składania zamówień i do zapoznania się z ofertą online. Myślę, że pośród moich wcześniejszych realizacji, każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferta

Oferta Online Zamów telefonicznie