Wasze Pytania

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania...

Tak, od 1 września 2021 do sprzedaży wprowadziłam również kwiaty cięte i kwiaty doniczkowe! Zapraszam. :)
Obecnie stroiki można odebrać u mnie w punkcie - ul, Moniuszki 16 w Wałbrzychu. Zapraszam na stronę lokalizacja jeśli masz wątpliwości gdzie dokładnie znajduje się mój punkt. Jeśli jesteś spoza Wałbrzycha, to mogę wysłać stroik kurierem. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie zamów online. Proszę, miej na uwadze, że nie każdy z moich stroików opublikowanych w portfolio nadaje się do wysyłki. Kurierem wysyłam jedynie stroiki wykonane z kwiatów sztucznych.
Jak najbardziej! W ofercie mam kilkadziesiąt niepowtarzalnych stroików, ale chętnie wykonam nowy zrobiony pod Twój gust. Przed wykonaniem stroika ustalimy jego kolorystykę i wielkość oraz wszystkie inne szczegóły.

To jak długo zajmie mi wykonanie zamówienia zależy od aktualnej liczby zamówień i tego, co konkretnie ma być zrobione. Zazwyczaj są to 2-3 dni robocze i zostanie to oczywiście dogadane w momencie składania zamówienia.
Ceny za mały stroik zaczynają się już od 40-50zł. Średni mieści się w granicach 60-1000zł. Stroiki duże oraz komplety kosztują od 100zł wzwyż.
Wystarczy przetrzeć go z kurzu od czasu do czasu. Dodatkowo, stroik trzymamy z dala od Słońca znacznie dłużej zachowa piękne kolory.
Ceny kompozycji z kwiatów ciętych są bardzo zmienne i są uzależnione od aktualnych cen w hurtowniach. Właśnie dlatego nie publikuję ich na stronie. Jeśli jesteś zainteresowany/a, np. bukietem, zadzwoń lub napisz do sklepu i poinformuję Cię o aktualnej cenie produktu.

Masz inne pytania?

Wpadnij porozmawiać do punktu Zadzwoń