Kwiaty Aga – Oferta w Wałbrzychu

Twoja Kwiaciarnia w Wałbrzychu

Zapraszam do mojej kwiaciarni „Kwiaty Aga”, która znajduje się w samym centrum Wałbrzycha. Oferuję ręcznie wykonane stroiki na zamówienie: stroiki na grób, stroiki bożonarodzeniowe, stroiki wielkanocne. Wykonuję również bukiety, kompozycje typu flower box i lasy w słoiku, wieńce pogrzebowe, kosze okolicznościowe, wianki. Oferuję również usługi z zakresu florystyki ślubnej. Moje kompozycje mogą być wykonane zarówno z kwiatów żywych jak i sztucznych. W moim lokalu (Moniuszki 16) znajdziesz również wiele ręcznie wykonanych gotowych kompozycji, a także rośliny doniczkowe.

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na tej stronie to wykonane przeze mnie kompozycje.

Pełna oferta

Zapraszam Serdecznie, 
~  Aga Rose ~

Wyszukiwarka stroików, kompozycji...

Kwiaty na Ślub w Wałbrzychu

Dzień ślubu to często jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Zdaję sobie sprawę, że tego dnia każdy element ceremonii musi być perfekcyjny – kwiaty również!

Oferuję kompleksowe usługi z zakresu florystyki ślubnej – jeśli Twoja ceremonia odbywa się na terenie Wałbrzycha i okolic, dostarczymy kwiaty na miejsce. Na zamówienie wykonuję bukiety ślubne, kwiaty na salę weselną, dekoracje autocorso, butonierki. Kompozycje mogą być w wykonane w dowolnym stylu (np. glamour, rustykalnym).

Skontaktuj się

Kwiaty na Ślub w Wałbrzychu, Kwiaciarnia Wałbrzych

Wieniec pogrzebowy na zamówienie

Wieńce Pogrzebowe – Wałbrzych

Wieńce pogrzebowe wyrażają szacunek wobec zmarłej osoby – są one również wyrazem żalu i tęsknoty. Oferuję wieńce pogrzebowe wykonane zarówno z kwiatów żywych jak i sztucznych. Wieńce zawierają dołączoną dedykację na wstążce i mogą być wykonane w dowolnej kolorystyce.

Wieńce możemy dostarczyć do kaplicy na terenie Wałbrzycha i okolic. Jeśli pogrzeb odbywa się w innym miejscu, wieniec można odebrać w moim punkcie na Moniuszki 16.

Skontaktuj się

Bukiety na zamówienie w Wałbrzychu

Oferuję bukiety, kompozycje typu flower box oraz kosze okolicznościowe na zamówienie.

W zakładce „realizacje” znajdziesz wiele przykładowych bukietów. Polecam w szczególności klasyczne bukiety z róż oraz kosze okolicznościowe ze słonecznikami. Na zamówienie wykonuję również bukiety utrzymane w konkretnym stylu: np. glamour lub rustykalnym.

Zapraszam do składania zamówień na bukiety ślubne, urodzinowe, imieninowe, walentynkowe lub na inne okoliczności. Bukiety można odebrać w mojej kwiaciarni w centrum Wałbrzycha (Moniuszki 16). Bukiet może również zostać dostarczony.

Skontaktuj się

Bukiet na zamówienie, Kwiaciarnia Wałbrzych

stroik na grób na zamówienie - Kwiaciarnia Wałbrzych

Stroiki na Grób na Zamówienie

Stroiki to wyraz pamięci o bliskich, których już z nami nie ma. Właśnie dlatego staram się, aby każdy stroik, który wykonam był piękną pamiątką. Stroiki na grób projektuję i wykonuję z wysokiej jakości materiałów: trwałych kwiatów sztucznych, kwiatów żywych, jak i z naturalnych dodatków. Wśród mojej oferty dużą popularnością cieszą się stroiki jesienne w pomarańczowo-beżowej tonacji, a także duże komplety nagrobne z chryzantemami i kale.

Stroiki z kwiatów sztucznych wysyłam kurierem na teren całej Polski. Stroiki z kwiatów żywych można odebrać w moim lokalu w Wałbrzychu (Moniuszki 16). Zapraszam do zapoznania się z moimi wcześniejszymi realizacjami.

Skontaktuj się

Lasy w Słoiku – Pomysł na Nietypową Ozdobę lub Prezent

Lasy w słoiku to piękne kompozycje, które dobrze prezentują się w niemal każdym wnętrzu. Są to również kompozycje dobre dla osób, które nie mają „ręki” do roślin, ponieważ lasy wymagają mało opieki. W mojej kwiaciarni wykonuję lasy w słoiku na zamówienie dla osób z Wałbrzycha. Niestety, te kompozycje nie nadają się do wysyłki, dlatego można je odebrać tylko w moim lokalu na Moniuszki 16.

Pośród moich realizacji, znajdziesz lasy w słoju okolicznościowe: np. świąteczne, na Dzień Mamy, na Dzień Babci, Dziadka, itp. Zapraszam do kontaktu!

Skontaktuj się

świąteczny las w słoiku, Kwiaciarnia w Wałbrzychu

Stroik świąteczny na zamówienie, Kwiaciarnia Wałbrzych

Stroiki Świąteczne na Zamówienie w Wałbrzychu

Na zamówienie wykonuję: stroiki świątecznie na drewnie, stroiki adwentowe, stroiki świąteczne w stylu glamour, wianki świąteczne, nietypowe świąteczne choinki i wiele wiele więcej! Stroiki mogą być wykonane w dowolnym rozmiarze, stylu i kolorystyce.

Stroiki z kwiatów sztucznych wysyłam do osób z całej Polski. Kompozycje zawierające żywe kwiaty, naturalne lub kruche elementy można odebrać w mojej kwiaciarni w centrum Wałbrzycha. Zapraszam do składania zamówień i do zapoznania się z ofertą. Myślę, że pośród moich wcześniejszych realizacji, każdy znajdzie coś dla siebie.

Skontaktuj się

Choinki na Zamówienie w Wałbrzychu

W okresie bożonarodzeniowym wykonuję na zamówienie nietypowe choinki: np. z mchu, z wełny, z traw, z miechunki, z sosny oraz z innych materiałów. Takie choinki to kolejny pomysł na nietypowy prezent – prezentują się one pięknie np. na stole, komodzie (lub, w przypadku większych choinek, po prostu na podłodze). Z doświadczenia wiem, że podobają się one zarówno dzieciom jak i dorosłym. 🙂

Choinki z materiałów naturalnych można odebrać w mojej kwiaciarni, w centrum Wałbrzycha. Inne mogę wysłać kurierem.

Zapraszam do składania zamówień!

Skontaktuj się

choinki świąteczne na zamówienie w Wałbrzychu

kwiaty doniczkowe w Wałbrzychu

Kwiaty Doniczkowe w Wałbrzychu

Zapraszam Cię do odwiedzenia mojej kwiaciarni – znajdziesz tu szeroki wybór kwiatów doniczkowych: kwitnących, zielonych, całorocznych, sezonowych. Jeśli szukasz konkretnej rośliny, której akurat nie mam na stanie, zadzwoń do mnie. Rozejrzę się po hurtowniach i na giełdzie i spróbuję ją dla Ciebie sprowadzić.

Na co dzień do kwiaciarni wybieram jedynie rośliny najwyższej jakości. Wszystkie rośliny są sprowadzane legalnie i posiadają wymagany numer paszportowy. Dzięki temu masz pewność, że roślina została skontrolowana i jest wolna od szkodników.

Skontaktuj się

Wianki na Zamówienie w Wałbrzychu

Wykonuję na zamówienie wianki sezonowe (wiosenne, jesienne), wianki świąteczne (bożonarodzeniowe i wielkanocne). Wianki mogą być wykonane zarówno z elementów naturalnych jak i sztucznych. Moje wianki, często wykonane w stylu naturalistycznym, to pomysł na piękną ozdobę na drzwi lub ścianę.

Przegląd moich znajdziesz na stronie realizacje. Dotychczas wykonałam wianki np. z miechunką, na podkładzie z mchu, z wrotyczu, z chryzantemą, z forsycji i wiele innych. Lubię zabawy formą, dlatego niektóre wianki mogę wykonać w innym kształcie, np. królika lub ramki.

Skontaktuj się

Wianki na zamówienie w Wałbrzychu

Oferta Online Zamów telefonicznie