Stroiki Bożonarodzeniowe

~ Wyjątkowe stroiki na najbardziej magiczny czas ~

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej magiczny czas w roku, który kojarzy się z rodzinną atmosferą, pysznym jedzeniem i prezentami czekającymi pod choinką. Stroiki świąteczne, które szykuję na ten sezon również doskonale oddają ducha świąt. Stroiki zawierają wiele naturalnych elementów takich jak świerkowe i sosnowe gałązki, mech, szyszki, suszone pomarańcze. Nie zabraknie również typowych świątecznych elementów ozdobnych: małych bombek i świeczek. Zapraszam do składanie zamówień!

Skontaktuj się ze mną, aby złożyć zamówienie na własną dekorację świąteczną.

~ W godzinach pracy (9:00-16:00) zapraszam do punktu na Moniuszki 16, Wałbrzych lub pod numerem 884 386 852.

 

Portfolio

 

 

Galeria

 

 

Stroiki Bożonarodzeniowe na Zamówienie

Choinki i Choineczki na Zamówienie

Uwielbiam projektować i wykonywać świąteczne choinki i choineczki. Chociaż wymagają dużych nakładów pracy, są to sympatyczne, urocze kompozycje, które ocieplą wnętrze Twojego domu lub mieszkania. Pomysły na nowe choinki nigdy mi się nie kończą i żałuję, że nie można rozciągnąć nieco doby, aby zrobić ich jeszcze więcej. 😉

Szczególnie polecam moją choinkę z traw. Jest to duża choinka w jasnej kolorystyce, która ma bardzo naturalny charakter i z pewnością zaskoczy Twoich gości podczas świąt Bożego Narodzenia. Jeśli nie masz miejsca na tak rozłożystą kompozycję, to proponuję przejrzeć moje małe choineczki, które idealnie prezentują się na stole lub komodzie. W tej kategorii wykonałam już, np. choineczkę z kłosów traw, choineczkę z miechunki, choineczkę z liści mahonii, choineczkę kremową czy choineczkę z suszoną pomarańczą.

Stroiki Adwentowe na Zamówienie

Adwent to trzytygodniowy okres oczekiwania na Boże Narodzenie, które upamiętnia narodziny Jezusa Chrystusa. Tradycyjnie, stroiki adwentowe mają cztery świeczki – są one kolejno zapalane w każdą niedzielę podczas wspomnianego czasu oczekiwania. Każda ze świeczek symbolizuje inną wartość: pokój, wiarę, miłość, nadzieję.

W mojej pracowni znajdziesz gotowe ręcznie wykonane stroiki adwentowe lub mogę wykonać je dla Ciebie na zamówienie. Oferuję stroiki adwentowe na plastrach drewna, na wiankach z jodły nobilis oraz na prostokątnych drewnianych podstawach. Stroiki są eleganckie, z naturalnymi lub sztucznymi dodatkami. Aby podkreślić podniosły charakter adwentu, polecam duży stroik adwentowy z lampkami. Jeśli preferujesz skromniejsze, ale wciąż estetyczne kompozycje, to polecam stroik adwentowy na plastrach drewna ze srebrną bombką.

Wianki Bożonarodzeniowe na Zamówienie

Wianki bożonarodzeniowe to piękna ozdoba na stół, drzwi wejściowe lub okno. Kompozycje mają zimowy charakter i zazwyczaj zawierają wiele elementów naturalnych wprowadzając nas w świąteczny nastrój. Wśród moich realizacji polecam świąteczny wianek z tują, sosną i świerkiem w kolorze miedzi, złota i czerwieni, przyozdobiony bombkami i wstążkami. Wszystkie wianki, które są w ofercie projektuję i wykonuję sama. Zapraszam do składania zamówień na wyjątkowe świąteczne kompozycje.

Stroiki Bożonarodzeniowe na Plastrze Drewna na Zamówienie

W mojej pracowni stroiki wykonane na plastrze drewna cieszą się popularnością i i mogą przybierać najróżniejsze formy. Szczególnie polecam klasyczne stroiki bożonarodzeniowe z naturalnymi elementami takimi jak szyszki, mech, gałązki sosny, cynamon, suszone pomarańcze. Klasyczne kompozycje mają to do siebie, że są uniwersalne – pasują do wielu wnętrz. Na plastrach drewna wykonuję również stroiki adwentowe. W okresie bożonarodzeniowym w mojej pracowni jest wiele wykonanych przeze mnie gotowych stroików, więc mam nadzieję, że jeśli wpadniesz do mojego punktu (Moniuszki 16, Wałbrzych), to znajdziesz coś dla siebie. Wykonuję również stroiki na zamówienie, także zapraszam do kontaktu.

Inne Kompozycje Bożonarodzeniowe

Zawsze staram się aby w mojej ofercie pojawiały się kompozycje oryginalne i nietypowe. Taką kompozycją jest z pewnością stroik ze świecącym mikołajem w stylu glamour. Utrzymany w ciepłej kolorystyce (róże, beże) to stroik, który pasuje do eleganckich wnętrz. Jeśli preferujesz bardziej klasyczne stroiki bożonarodzeniowe, to polecam świąteczny stroik bożonarodzeniowy z gwiazdkami. Stroik wykonałam na srebrnej tacy – zawiera on typowe zimowe elementy ozdobne, tak jak tuja, pomarańcze, szyszki. Moja inna propozycja to stroik świąteczny z gwiazdą na białej tacy z sosną wejmutką, jodłą koreańską, szyszkami i różnymi ozdobami. Zapraszam do składania zamówień na te lub inne kompozycje.

 

Przyjdź osobiście do punktu Zamów telefonicznie

Forma Kontaktowa

    Administratorem danych jest PHU Aga (Moniuszki 16, 58-300, Wałbrzych). Dane wpisane w formularzu kontaktowym zostaną przetworzone w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie / wiadomość lub w celu realizacji złożonego zamówienia zgodnie z Polityką Prywatności witryny.